Badminton Břeclav

Bylo odstartováno přihlašování do BBL 2014/2015!

V tuto chvíli se zájemci o účast v BBL mohou přihlašovat do soutěže. Prvním krokem vstupu do BBL je provedení registrace na stránkách www.badmintonbreclav.cz. Účastníci minulého ročníku již tento krok neprovádí. Po řádné registraci je nutno, aby se všichni hráči přihlásili do BBL v sekci "Ligy - přihlášení" (pravý panel). V tomto bodě se zájemci mohou rozhodnout, zda se přihlásí do BBL dvouher, BBL čtyřher příp. do obou soutěží. Ve chvíli, kdy tento krok provedete, Vám bude zobrazena informace "Jste přihlášen(a), čeká na schválení". Po zaplacení řádného poplatku Vám bude systém zpřístupněn. Doporučujeme, aby se v případě BBL čtyřher do systému přihlásili oba hráči z dvojice neb veškeré informace jsou zobrazeny pouze hráčům přihlášeným!

Startovné pro letošní ročník je za účast v BBL dvouher ve výši 400 Kč, v BBL čtyřher 200 Kč/hráče. Pokud se hráč zúčastní obou disciplín, zaplatí celkovou částku 500 Kč.

Pravidla BBL čtyřher jsou analogická s pravidly BBL dvouher s výjimkou trvání jednotlivých kol (viz pravidla bod 1.3.2.). Jednotlivé ročníky BBL jsou rozděleny u BBL dvouher do 8 kol, u BBL čtyřher do 5 kol. BBL začíná již 1. října 2014 a končí v květnu roku následujícího. V případě, že se přihlášení menšího počtu párů bude systém soutěže po domluvě s přihlášenými obměnen.

Aby hráč(i) mohli nastoupit již do prvního kola, je nutno, aby byl(i) přihlášen(i) a měl(i) zaplacený poplatek nejpozději do soboty 28. září 2014 (včetně).

Břeclavská badmintonová liga


Aktuality

Tréninky oddílových dětí ve školním roce 2023/2024!

Máme účet na YouTube.

Fotky z námi pořádaných akcí můžete sledovat v našem webovém fotoalbu.
Činnost badmintonového oddílu je podpořena z dotací poskytnutých Národní sportovní agenturou a městem Břeclav.